• Свеж
Apple iPhone 11, 128GB, Црно - Отклучен (Обновено Премија)
zoom_in

Apple iPhone 11, 128GB, Црно - Отклучен (Обновено Премија)

DEN 12696.00

Од стока
check Во продавницата

Овој телефон е компатибилен со превозниците на GSM мрежа само (e.г.AT&Т, Т-Мобиле, Метро).Тестирани за батеријата здравје и гарантирано да дојде со батерија што надминува 90% од оригиналната капацитет.Прегледан и гарантирано да имаат минимални козметичка штета, која не е забележливо кога уредот е држан во испружена рака.Успешно помина целосна дијагностички тест кој гарантира како-нова функционалност и отстранување на било пред-корисник лични информации.Вклучува сосема нов, генерички полнење кабел што е сертифициран од Mfi (Направени за i Phone) и сосема нов, генерички ѕиден приклучок дека е УЛ уверение за ефикасноста и безбедноста.Исто така, вклучува SIM фах отстранување алатка, но не дојде со слушалки или SIM картичка.Поддржани од страна на истите од една година гаранција за квалитет како сосема нови производи на Apple.Apple i Phone 11, 128 GB, Црно - Отклучен (Обновено Premium).

Вака можеби ќе ви се допадне..