• Свеж
NANAMI Брз Безжичен Полнач - Чи-Уверение Безжични Полнење Стојат Подлога во Собата,Компатибилен iPhone 13/12/SE 2020/11 Pro/XS Max/XR/X/8 Плус,Samsung Галакси S21/S20+/S10/S9/S8/Белешка 20 Ултра/10/9/8,
zoom_in

NANAMI Брз Безжичен Полнач - Чи-Уверение Безжични Полнење Стојат Подлога во Собата,Компатибилен iPhone 13/12/SE

DEN 455.76

Од стока
check Во продавницата

【ДВЕ ПАКЕТ ДИЗАЈН】Доаѓа со еден уред со безжична полнење стенд и еден безжични полнење подлога.Стенд избрана уникатен Едрење Дизајн за Слобода, за полнење на телефонот вертикално или хоризонтално, се соочуваат со име и ужива филм без прекинување додека се полни.Рампа е елегантен и компактни, со не се лизга гумени дизајн, се чувствува цврсти и изгледа одлично каде и да го користите, зазема малку место и лесно да се преземе за патување. 【4 Полнење режими се Достапни за Различни Телефони】7.5 W полнење на владата е компатибилен со i Phone 13/13 мини/13 Pro/13 Про Max/12/12 Pro/12 Про Max/12 Мини/11/11 Pro/11 Про Max/XS MAX/XS/XR/X/8/8 плус; 10 W полнење на чекање за S21/S21+/S21 Ултра/S20/S20 Ултра/S20 Плус/S10/S10 Плус/S10 E/S9/S8/S7/S7 Edge/S6 Работ+,Имајте на ум 20/20 Ултра/10/10 Плус/9/8/5; 15 W полнење на владата работи на LG V30/V40/V50/Г-7/G8; 5 W полнење на владата одговара за други Чи-от уреди како Google Пиксели 3/3 XL/4/4 XL, Air Pods Pro/2, Галакси Пупки,. 【БЕЗБЕДНО ЗАШТИТА】Карактеристики внатрешни заштитни мерки против overcharge, прекуструјна, overvoltage, и се прегрее, ние се осигура крајната безбедност за вашиот паметен телефон.Анти-се лизга на дното на силиконски rim и воскресна поддршка даде дополнителна стабилност за било биро површината. (Телефон ги поддржува повеќето случаи потенки од 0.2 во такви како гума случај, хибридни случај, пластика/TPU/PC случаи).ВЕ МОЛИМЕ ДА ГО ОТСТРАНИТЕ БИЛО КОЈ МЕТАЛ И МАГНЕТИ ИЛИ КРЕДИТНИ КАРТИЧКИ ПРЕД СТАВАЊЕ НА ВАШИОТ ТЕЛЕФОН. 【СЛУЧАЈ ПРИЈАТЕЛСКИ】Работи со повеќето телефон случаи не се дебели од 0.2 во(5мм), како што се оклоп случај, гума случај, хибридни случај, пластика/TPU/PC случаи.За i Phone 12 серија, во случај дебелина не треба да надминува 3 мм; За i Phone 13 серија, случај не треба да надминува 2 мм.) ВЕ МОЛИМЕ ДА ГО ОТСТРАНИТЕ БИЛО КОЈ МЕТАЛ И МАГНЕТНИ ПРИЛОГ ИЛИ КРЕДИТНИ КАРТИЧКИ ПРЕД СТАВАЊЕ НА ВАШИОТ ТЕЛЕФОН. 【ПАКЕТ & ГАРАНЦИЈА】ќе добие 1 x Чи безжични полнење стојат, 1 x Чи безжични полнење подлога, 1x 3. 3ft C-C Кабел, 2 x 3. 3ft A-C Кабел, 2 x Корисникот Начин.Уживајте 30 Дена ПОЛН со ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на, за секој производ на ова прашање. 12 месеци ЗАМЕНА ГАРАНЦИЈА и 24 Часа по мерка за поддршка на корисниците.Во NANAMI, нула ризик купување е за секој клиент е насмевки.Nanami Брзи Безжични Полнење Стојат Подлога Bundle Enjoy Безжична Погодност, Проштална да се Испреплетени Кабел Хаос!Уред за поддршка 10 W брза безжична полнење-Samsung Галакси S21/S21+S21 Ултра, S20/S20+/S20 Ултра, Имајте на ум 20/20 Ултра, Имајте на ум 10/10 , S10/S10 Плус/S10 E, S9/S9 Плус, Забелешка 9, S8/S8 Плус, Note 8, S7/S7 Работ,S6 Работ Плус, Имајте на ум 5 Device поддршка 7.5 W брза безжична полнење : -i Phone 13/i Phone 13 Pro/i Phone 13 Про Max/i Phone 13 мини/i Phone12/i Phone 12 Pro/i Phone 12 Про Max/i Phone 12 мини/i Phone 11/i Phone 11 Pro/i Phone 11 Про Max/i Phone XS/i Phone XS Max/i Phone XR/i Phone X/i Phone 8/i Phone 8 Plus Device поддршка 5 W стандард за безжично полнење : -Samsung S6, S6 Работ-Google Пиксели 3/3 XL-Air Pods 2/Air Pods Про, Галакси Buds Device треба безжична Чи приемник (Не се Вклучени )-Samsung S5, S4, S3, Забелешка 4, Забелешка 3-LG G3,LG G4 и more NOTE : За брзо полнење, на брз полнач пакет е потребно КК 2.0 или 3.0 адаптер како свој извор на енергија. (НЕ ВКЛУЧУВАЈЌИ го AC АДАПТЕРОТ)НЕ користите извор на енергија од компјутер, бидејќи на излез од компјутер е само 500-800m A.Она што е во box1 x Nanami Брза безжична полнење stand1 x Nanami Брза безжична полнење pad2 x Тип-C Моќ Cable2 x Корисникот Manual Warranty12-месец гаранција и 30 ден парите назад гарантирањето.

Вака можеби ќе ви се допадне..