• Свеж
Божиќ Jingle Bells Оркестарот 100 Парчиња Jingle Bells со Бесење Дупка за Куче Обука за Изработка на Ветрот Chimes Housebreaking Божиќ Бел Занаети Оркестарот (Боја : Мешана Боја)
zoom_in

Божиќ Jingle Bells Оркестарот 100 Парчиња Jingle Bells со Бесење Дупка за Куче Обука за Изработка на Ветрот Chimes

DEN 1115.76

Од стока
check Во продавницата

Исклучителна декорација : Овие шарени бел декорации може да бидат заменети со било дома декорација, многу погодна за Божиќ, свадби, годишнини и партии.Светне на празничната атмосфера и да се направи вашиот дом повеќе убави.Содржи 100pcs бел виси дупки, кои може лесно да се жичени, погоден за правење правец на chimes, со јасни и слатка тонови на ѕвонење, додавајќи радост на фестивалот, и ви даваат чувство на мир на умот.Тоа се чувствува како продавници, канцеларии, и хотели се широко ја спушти слушалката.И ресторани, барови, итн.Декорација е погодна за куче обука и влегуваат во собата.Тоа е особено погоден за правење правец на chimes и Божиќ ѕвона.Тоа исто така може да се користи како украси за дома мебел, градини, продавници, ресторани, ресторани, и да се врати.Тоа е, исто така, претставува идеален избор за свадба декорација или мали предавање подароци.Занаетите ѕвона се многу погодни како Божиќ украси за да ги красат вашата соба.Мини занает ѕвона исто така, може да се дава на вашето дете како подарок.Звукот на ветрот chimes е многу убаво, мали ѕвона за ракотворби.Тоа може да се користи.Тоа е, исто така, идеален подарок за пријателите и семејството.Повеќе апликации : погоден за домашна декорација, ракотворби, накит привезоци, подарок пакување, празник украси, DIY лента стапови, пет ѕвона, сезонски декорација, итн.Производ : Божиќ bell Style : модерна Chinese Color : мешана боја, златна, црвена, црвена роза, виолетова, зелена, сина, pink Origin : China Contains : 100pcs Applicable предмети : children Applicable сцена : дневна gift Product големина : 30мм/1.1"Тежина : 100g Due за различни производ избори, ве молиме потврдете го на големина и боја.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви послужи во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..