• Свеж
Цветни Растенија Се Печати Круг Туника Валкани Џеб,Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Со Рачки Количка За Складирање Кошница
zoom_in

Цветни Растенија Се Печати Круг Туника Валкани Џеб,Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Со Рачки Количка За Складирање

DEN 959.76

Од стока
check Во продавницата

Овој Стилски Валкана Облека Торба Е Внимателно Дизајниран, И Додадовме Се Справи Со Дизајн За Подобро Користење И Лесно Да Го Дигате Прстот.Употреба На Високо-Квалитетна Оксфорд Ткаенина, Дали За Ставање Облека Или детски Играчки, Може да Има Подобри Влага И Отпорност на Вода, И Е Добар Избор За Чување на Некои Работи.Нашите Чување На Кутии Се И Убави И Практични.Тие Се Не Само Добри Помагала За Семејниот Живот, Но, Исто Така, Поставен Украси.Лесен За Одржување : Овој Пригоден Складирање Кутија Е Лесно За Чистење, Само Избришете Ја Со Влажна Сунѓер Или Крпа.Ако Имате Било Какви Прашања По Приемот На Стоката, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Веднаш!.На Оксфорд Ткаенина Ткаенина Е Силен И Издржлив, Може Да Издржи Добро, И На Внатрешниот Слој Е Водоотпорен Да Се Задржи Внатре Чиста И Сува.Торба Устата Има Зрак Устата Дизајн, Која Може Да Биде Многу Dustproof.Двојно-Layer Ткаенина, Водоотпорен Обвивка, И Зрак Отворање На Уредот Може Да Се Спречи Прашина Од Запишување И Одржување На Внатрешни Елементи На Чиста И Сува.Две Рачки На Двете Страни Се Комфорни И Издржливи.Постојат 2 Големини За Да Изберете Од, Погоден За Секојдневните Потреби На Повеќето Семејства.Многу Погодна За Кујна, Дневна Соба, Купатило, Плакар, Игра Соба И Автомобил.Може Да Се Сместат Облека, Играчки, Книги, Итн.Препорачливо Е Да Се Измијат Со Ладна Вода И Не Кајгана За Издржливост.

Вака можеби ќе ви се допадне..