• Свеж
Интерактивна Играчки и Шарени Дрвени Печат Предучилишните Деца Материјали Креативни Сликарство Залихи за Повеќе од 12 Месеци Бебињата
zoom_in

Интерактивна Играчки и Шарени Дрвени Печат Предучилишните Деца Материјали Креативни Сликарство Залихи за Повеќе

DEN 693.60

Од стока
check Во продавницата

Погоден за деца да се направи рака сликарство, прст сликарство,печат почетокот на наставата графити сликарство!.Ќе има многу забава и децата ќе бидат среќни, и четка ќе им помогне на поттикне на имагинацијата и креативноста на децата.Погоден за деца и децата од предучилишна возраст да се истражуваат забава на сликата.Можете дури и да ги додадете во вашата партија потрошен материјал да се испрати дома со вашиот partygoers да се сеќавам на настанот.Различни форми се посветам на бебето размислување способност и ќе отвори неограничен имагинација. 100% сосема нов и висок квалитет 100% сосема нов и висок квалитет Соодветни за деца да се направи рака сликарство, прст сликарство,печат почетокот на наставата графити сликарство!Ќе има многу забава и децата ќе бидат среќни, и четка ќе им помогне на поттикне на имагинацијата и креативноста на децата.Погоден за деца и децата од предучилишна возраст да се истражуваат забава на сликата.Можете дури и да ги додадете во вашата партија потрошен материјал да се испрати дома со вашиот partygoers да се сеќавам на настанот.Различни форми се посветам на бебето размислување способност и ќе отвори неограничен имагинација.Карактеристики : Материјал : Дрво Блокови A : Approx.5.5x2.3x3.2cm/2.17x0.91x1.26in Блокови B : Approx.3.2x3.2x2.3cm/1.26x1.26x0.91in Блокови C : Approx.2.3x3.2x1.5cm/0.91x1.26x0.59in Inkpad : Прибл.5x6cm/1.97x2.36in.

Вака можеби ќе ви се допадне..