• Свеж
Filtrete 20x25x4, AC Печка Филтер за Воздух, 2-Pack & Frigidaire PAULTRA Чист Воздух Ултра Фрижидер Филтер за Воздух со Јаглерод Технологија за да се Апсорбира Храната Мириси, 6.5 x 4.75
zoom_in

Filtrete 20x25x4, AC Печка Филтер за Воздух, 2-Pack & Frigidaire PAULTRA Чист Воздух Ултра Фрижидер Филтер за Воздух

DEN 1473.12

Од стока
check Во продавницата

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производ 1 : Супериорна fiberglass, перат и не-електростатско 3-месечно pleated 1" дома филтри за воздух за вашиот печка, клима уред, или HVAC систем.Производ 1 : Ексклузивни Filtrete Бренд 3-во-1 технологија од 3 M стапици несакани воздушни честички, препуштајќи почиста протокот на воздух преку.Производ 1 : Filtrete 1000 MPR (Microparticle Перформанси Оценка) споредува со MERV 11. Производ 1 : 1000 и 1200 MPR исто така достапни во 4", 4" тенок одговара и 5" филтри за воздух.Материјал : Синтетички.Производот 2 : Фаќа и го држи смрдеата далеку : Поплочува воздухот и апсорбира несаканите мириси со јаглерод технологија.Производот 2 : Врши подобро од сода бикарбона : Повеќе моќни и ефикасни – направи попаметни, свежи избор.Производот 2 : долготрајна свежина, за 6 месеци : ви Заштедува време на месечна замени и чува храната во вашиот фрижидер новак подолго.Замена на секои 6 месеци.Производот 2 : Лесно се инсталира : Нема алатки потребни за инсталација.Едноставно солза serrated работ, се повлече прозорецот надвор, се одбележи инсталација месец и ставете во фрижидер.Filtrete 20x25x4, AC Печка Филтер за Воздух, MPR 1000 ДП, Микро Алерген Одбрана Длабока Pleat, 2-Pack (вистинските димензии 19.88 x 24.63 x 4.31)се Одлучат за Filtrete Алерген Одбрана Филтер за Воздух да се трансформира вашиот централно греење и за ладење на системот во целина-home воздушна филтрација операција.Ова не-глупости филтер помага да се фати различни големини на честички, од големи (lint, полен, прашина и домашно милениче првут) да микроскопски (чад и смог).Frigidaire PAULTRA Чист Воздух Ултра Фрижидер Филтер за Воздух со Јаглерод Технологија за да се Апсорбира Храната Мириси, 6.5" x 4.75"Ова е Вистинска Замена Дел,На Модел Број и Име за Следната Точка : Electrolux (ELEHI) PAULTRA Чист Воздух Ултра Воздух.Ова е вистинска замена дел.Модел број и име за по точката е : Филтер за Воздух Paultra FRIGIDAIRE филтер ова е јаглероден филтер за воздух за вашиот фрижидер.

Вака можеби ќе ви се допадне..