• Свеж
Weirdcore Естетски Dreamcore Гаден Око Strangecore Oddcore PopSockets Swappable PopGrip
zoom_in

Weirdcore Естетски Dreamcore Гаден Око Strangecore Oddcore PopSockets Swappable PopGrip

DEN 455.76

Од стока
check Во продавницата

Weirdcore естетски облека дизајн со гаден ноќта на вештерките око изгледа е за сите weirdcore естетски облека љубовник и кој е во oddcore, dreamcore, strangecore, traumacore, и исто така љубител на nostalgiacore.Совршен подарок за фан на чудни естетски дизајни како weirdcore естетски, oddcore естетски, dreamcore естетски, lostcore, хаос јадро, и nostalgiacore.Одлично за оние кои сакаат овој чуден уметност како и нивното собирање.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Weirdcore естетски облека дизајн со гаден ноќта на вештерките око изгледа е за сите weirdcore естетски облека љубовник и кој е во oddcore, dreamcore, strangecore, traumacore, и исто така љубител на nostalgiacore.Совршен подарок за фан на чудни естетски дизајни како weirdcore естетски, oddcore естетски, dreamcore естетски, lostcore, хаос јадро, и nostalgiacore.Одлично за оние кои сакаат овој чуден уметност како и нивното собирање.

Вака можеби ќе ви се допадне..