• Свеж
Камерата Клип Носителот, Прилагодлив Црна Мобилен Телефон Заградата Пластика за Ранец за Телефонот
zoom_in

Камерата Клип Носителот, Прилагодлив Црна Мобилен Телефон Заградата Пластика за Ранец за Телефонот

DEN 780.00

Од стока
check Во продавницата

Компатибилен со мобилни телефони ширина од 5.5‑8.5 cm/2.2‑3.3 во.Високо квалитетни пластични материјали, издржливи во употреба.Брз клип и да ги отстрани за да ранец, безбедност темперамент, и на друго место во еден лесен и цврст начин.На мобилни телефони може да бидат фиксни за на рамо, рака на ранец за снимање на спортски, туристички и други движења.Може да поддржи 360 степен ротација, лесно да се прилагоди на насоката, сними повеќе агли.Функција : 1. На мобилни телефони може да бидат фиксни за на рамо, рака на ранец за снимање на спортски, туристички и други движења.2. Може да поддржи 360 степен ротација, лесно да се прилагоди на насоката, сними повеќе агли.3. Високо квалитетни пластични материјали, издржливи во употреба.4. Брз клип и да ги отстрани за да ранец, безбедност темперамент, и на друго место во еден лесен и цврст начин.5. Компатибилен со мобилни телефони ширина од 5.5‑8.5 cm/2.2‑3.3 во.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Ранец Фиксна Bracket Material : Plastic Color : Црна Тежина : Околу. 115.0 g Function : Клипот на вашиот телефон на вашиот ранец рамо strap Compatible мобилни телефони : Ширина од 5.5-8.5 cm/2.2-3.3 во Пакет Листа : 1 x База 1 x Мобилен Телефон Clip1 x Adapter1 x Задржување Screw Note : 1. Ве молиме овозможи 1‑3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Backpack Fixed Bracket
Material:
Plastic
Color:
Black
Weight:
Approx. 115.0g
Function:
 Clip your phone on your backpack shoulder strap
Compatible mobile phones:
Width of 5.5-8.5 cm/2.2-3.3 in
Package List:
1 x Base 1 x Mobile Phone Clip :
1 x Adapter :
1 x Retaining Screw :
1. Please allow 1‑3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Вака можеби ќе ви се допадне..