• Свеж
XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни Рака Столб Менгеме Носителот Микроскоп Стојат 25мм Колона Додаток
zoom_in

XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни Рака Столб Менгеме Носителот Микроскоп Стојат 25мм Колона Додаток

DEN 2287.20

Од стока
check Во продавницата

Број На Модел : Articulating Рака Столб Менгеме Држачот.Тип На Производ : Микроскоп Оружје.За Articulating Рака Менгеме Микроскоп Заградата.Користи високо-квалитетни материјали, трајни, стабилни перформанси, и може да се користи за долго време.Најдобра Услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обезбеди повеќето задоволителна услуга за вас.Функција : Застане Колона Висина : 315mm Stand Колона Дијаметар : 25mm Packing вклучувајќи : 1 x Микроскоп Табела Stand Notes : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Due за рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-3мм.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Вака можеби ќе ви се допадне..