• Свеж
DRDSSQ Куки Само Лепило Кујнски Ѕид Вратата Кука Клуч на Носителот Рек Крпа Закачалка Бања Рек Куки Алуминиум Мулти-Цел Складирање Куки (Боја : Розова)
zoom_in

DRDSSQ Куки Само Лепило Кујнски Ѕид Вратата Кука Клуч на Носителот Рек Крпа Закачалка Бања Рек Куки Алуминиум Мулти-Цел

DEN 410.40

Од стока
check Во продавницата

❤Единствена транспарентен дизајн го прави речиси невидливи, која е многу погодна за убава домашна декорација. ❤Издржливи за да се обезбеди квалитетот и долговечноста, моќен куки може да трае подолго. ❤На самолепливи кука има ултра-висока вискозност, која дава дополнителна сила и издржливост, правење на вашиот кука силна и не е лесно да падне. ❤Леплива куки може да се користи за да се откажам пешкири и бањарки, јакни, палта, капи, чорапи, празник на светлината жици, клучеви, вреќи, кујнски прибор, четки, loofah, spatulas, итн.Практична куки за спална соба, бања, кујна и канцеларија.Ви помогне да заштедите на простор и да ја задржите вашата соба чисти и уредно. ❤Не дупчење и алатките кои се потребни за, само откине заштитна фолија на задната страна од кука и се држи на мазната површина.Материјал : plastic Color : зелена, сина, жолта, pink Quantity : 10pcs.

Вака можеби ќе ви се допадне..