• Свеж
Морис 31830 Кабел Влече Зафат, Средни Должност, Флексибилни Око, 17000 lb. Максимално Оптоварување, 3-инчен - 3.46-инчен
zoom_in

Морис 31830 Кабел Влече Зафат, Средни Должност, Флексибилни Око, 17000 lb. Максимално Оптоварување, 3-инчен - 3.46-инчен

DEN 3326.88

Од стока
check Во продавницата

42-инчен Должина.Алуминиум Легура Флексибилни Влече Око.Соодветни за Средни Должност Носивост до 21,700 Lbs. (1 Парче).Кабел за Влечење Костец - Ротирачки Око - Медиум Должност - Кабел Влече Костец се Користи за да се Обезбеди Кабел за да се Повлече Јаже и да се Олесни Влече во Канал.Двојно Ткаат Поцинкуван Челик Жица Mesh.Алуминиум Легура Флексибилни Влече Око.Соодветни за Средни Должност Носивост до 21,700 Lbs (Види Табела).

Вака можеби ќе ви се допадне..