• Свеж
Yinpecly 3.5Mx38mm Cam Тока Вратоврска Надолу Lashing Рака Полипропилен, за Движење на Товар Ремени Логорување на Отворено Багаж Зелена Тон 2 парчиња
zoom_in

Yinpecly 3.5Mx38mm Cam Тока Вратоврска Надолу Lashing Рака Полипропилен, за Движење на Товар Ремени Логорување

DEN 631.20

Од стока
check Во продавницата

【СПЕЦИФИКАЦИИ】- Должина на : 3.5 Метри / 11.48 Ft; Width : 38mm / 1.50". 【МАТЕРИЈАЛ】- Вратоврска надолу е изработена од полипропилен, доаѓа со cam тока; ремени може да се прилагоди и да ги задоволи различни здрав потреби. 【ЛЕСНОТИЈА ДА КОРИСТИТЕ】- Рака со камери тока лесно може да се прилагоди за да се обезбеди товар товари на различни големини и подобрување на безбедноста. 【ПРЕДНОСТ】- Едноставна операција, лесен за употреба, не грижете се за тежината на инсталирање; рака додава сила и издржливост, безбеден и сигурен. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】- Cam тока ремени за полнење е одлично за само-возење патување, отворено, логистика, багаж ремени, исто така, може да се користи како за на рака или тензија бенд, обврзувачки и одредување на товар, кампување, подвижни апарати.

Вака можеби ќе ви се допадне..