• Свеж
Angoily Притисни Копче Заклучи Кабинет Вратата се Фати за Заклучување за Latch Шкафот
zoom_in

Angoily Притисни Копче Заклучи Кабинет Вратата се Фати за Заклучување за Latch Шкафот

DEN 564.00

Од стока
check Во продавницата

Дизајниран за отворање на вратата, поради турбуленции кога се движат јахти, крстарење бродови и RVs.Копчето за заклучување тип, флексибилни прекинувач, лесен за ракување.На изработка е исклучителна, површината е мазна и сјајна, а на рака се чувствува удобно.Погоден за сите видови на RV, motorhome, караван, шкафот врата, мебел фиоки, кабинет вратата, кабинетот на мебел.Копче Фати за Заклучување за Кабинет.Позицијата на јазикот за заклучување треба да биде точно да се биде инсталирана успешно.Копче Фати за Заклучување за Кабинет.Основата на копчето е дебел, има добар капацитет на носивост, а и да работи stably.Копче Фати за Заклучување за Кабинет.Направени од високо - квалитет цинк алуминиумски материјал, кој е и трајни, не е лесно да ' рѓа, и има долг животен век.Копче Фати за Заклучување за Кабинет.Опис Притисни Копче Заклучи Кабинет Вратата се Фати за Заклучување за Latch Шкафот Карактеристики - Боја : Сребро, Браун.- Материјал : Цинк Легура.- Големина : 4. 8 X4. 8 CM.Пакет Вклучувајќи 1 x Push Копчето Latch.

Вака можеби ќе ви се допадне..