• Свеж
12FT Метал Копче Куки 10 Куки Клуч на Носителот Декоративни Ѕид Копче Закачалка Ѕид Монтирани Копче Решетката за Вратата на Кујната, Ходникот Foyer Спалната соба Универ?
zoom_in

12FT Метал Копче Куки 10 Куки Клуч на Носителот Декоративни Ѕид Копче Закачалка Ѕид Монтирани Копче Решетката за

DEN 1627.20

Од стока
check Во продавницата

Декоративни Копче Кука Носител : буквите ДОМА ЗДРАВО и ДОБРЕДОЈДОВТЕ копче куки обезбеди 10 независни куки за чување на клучеви слушалки ленти шалови или мали лични предмети.Високо-квалитетни Материјали : Лесен метал клуч на носителот куки користиме високо квалитетни железо и специјален слој за да се осигура дека тоа не е лесно да ' рѓа.Sweet Home Ѕид Декорација : едноставен и прекрасна модерна индустриска стил ѕид закачалка декорација е многу погоден за повеќето дом или канцеларија украси и изгледа многу топло.Лесен за Инсталација : Земете на шрафовите во ѕидот копче ги утврди инсталација позиција и ја зафркнам на шрафовите за да ја завршите инсталацијата.Совршен Подарок Идеја : Модерен дизајн е погоден за домашна кујна гаража канцеларија продавница ѕид декорација тоа е исто така одличен подарок за housewarming роденден или кои било други специјални настани.Опис : "ДОМА", "ЗДРАВО" "ДОБРЕДОЈДОВТЕ" постојат три стилови за да ги задоволат вашите различни декорација потреби, метал копче за носител со 10 куки за задржување на сите вашите клучеви, слушалки, каиши, марами и други мали лични предмети.Спецификации : Име на Производ : Ѕид-монтирани копче hook Material : Iron A : ДОМА, Големина : 26cm*10cm B : ЗДРАВО, големина : 28cm*10cm C : ДОБРЕДОЈДОВТЕ Големина : 33cm*8.5 cm Function : ѕид-монтирани сушење багажник, грб управување, клучните rack Applicable локација : затворен влезот, дневна соба, спална соба, бања, зад door Packing Листа : 1* ѕид-монтирани копче hook Notes : Поради светлосни ефекти и снимање агли, бојата на објектот и тоа што е прикажано на сликата може да имаат нијанса.Поради рачни мерења на локации, може да се толеранцијата на производ големина.

Вака можеби ќе ви се допадне..