• Свеж
Видео Врата Телефон, Видео Врата Спогодба Систем на Допир за Вила Куќа за Канцеларија Стан(#2)
zoom_in

Видео Врата Телефон, Видео Врата Спогодба Систем на Допир за Вила Куќа за Канцеларија Стан(2)

DEN 1459.20

Од стока
check Во продавницата

7‑инчен TFT екран со ултра‑тенок дизајн.Екран на допир, поддршка hands‑free функција, поддршка за Wifi Интернет пристап.Да може да се следат од далечина и се користи со други за Tuya поддржани производи.Ноќно гледање, rainproof, dustproof, и вандализам.Тоа може да се поврзе сите електронски брави.Надворешна врата со водоотпорен покритие, вграден во инфрацрвен сензор и 1080 P HD камера, агол на гледање е 110°, јасно видливи во висока резолуција HD CMOS, појасна и подетална од аналогни CVBS видео.Вратата одговарање, следење и отклучување, затворен екранот боја е прилагодлив, осветленост и јачината на звукот, исто така, се прилагодливи.Инфраред LED поларизирана светлина може да се добие дури и повеќе.Исто така има добра ноќ гледање ефект.Поддршка ТФ-картичка, можете да поставите режим на снимање на Видео.Кога некој ќе се чука на врата, мониторот е вметната во ТФ-картичка автоматски ќе снимање слики или видео записи.Кога ТФ-картичка е полна, најрано снимениот видео ќе биде избришана автоматски, врата поддршка до 64 G ТФ-картичка (не е вклучен).Функција : 1. 7‑инчен TFT екран со ултра‑тенок дизајн.Екран на допир, поддршка hands‑free функција, поддршка за Wifi Интернет пристап.2. Да може да се следат од далечина и се користи со други за Tuya поддржани производи.Ноќно гледање, rainproof, dustproof, и вандализам.Тоа може да се поврзе сите електронски брави.3. Надворешна врата со водоотпорен покритие, вграден во инфрацрвен сензор и 1080 P HD камера, агол на гледање е 110°, јасно видливи во висока резолуција HD CMOS, појасна и подетална од аналогни CVBS видео.4. Поддршка ТФ-картичка, можете да поставите режим на снимање на Видео.Кога некој ќе се чука на врата, мониторот е вметната во ТФ-картичка автоматски ќе снимање слики или видео записи.Кога ТФ-картичка е полна, најрано снимениот видео ќе биде избришана автоматски, врата поддршка до 64 G ТФ-картичка (не е вклучен)5. Вратата одговарање, следење и отклучување, затворен екранот боја е прилагодлив, осветленост и јачината на звукот, исто така, се прилагодливи.Инфраред LED поларизирана светлина може да се добие дури и повеќе.Исто така има добра ноќ гледање ефект.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Doorbell Material : ABSColor : Како на Сликата Shown Display : 7" TFT LCD (16 : 9)Резолуција : 1024 (H) X600 (V)Отклучите : Поддршка на мобилен телефон и таблет отклучите.Дополнителна Меморија : Поддршка за Дополнителни ТФ-Картичка (64 GB максимум) (не се вклучени)Екран : Yes WIFI : Yes Power Набавка : DC15 V 2 AInstallation Метод : Површина Ставете Mount Camera : Камера Сензор : 1/3во CCDViewing Агол : 110°Резолуција : 1080 PNight LED : IR LED (180°)Потрошувачка на Енергија : Максимум 2 WInstallation Метод : Површина/Рамна Installation APP : За Tuya Smart Display Големина : Прибл. 14.8 x 22.8 x 1.2 см/5.8 x 8.9 x 0.5 in Doorbell Големина : Прибл. 17.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 Doorbell
Material:
ABS
Color:
As the Picture Shown
Display:
7 TFT LCD (16
Resolution:
1024 (H) X600 (V)
Unlock:
Support mobile phone and tablet unlock.
Additional Memory:
Support Additional TF Card (maximum 64GB) (not included)
Touch:
Yes
WIFI:
Yes
Power Supply:
DC15V 2A
Installation Method:
 Surface Paste Mount
Camera:
Camera Sensor:
1/3in CCD
Viewing Angle:
110°
Resolution:
1080P
Night LED:
IR LED (180°)
Power Consumption:
Maximum 2W
Installation Method:
 Surface/Flush Installation
APP:
For Tuya Smart
Display Size:
Approx. 14.8 x 22.8 x 1.2cm/5.8 x 8.9 x 0.5in
Doorbell Size:
Approx. 17.

Вака можеби ќе ви се допадне..