• Свеж
HHUAN Телефон Случај за Vivo X70t (6.56) со [1 X Калено Стакло Екран Заштитник], Јасни Меки Силиконски Shockproof Маска, TPU Анти-Жолта Лушпа, за Vivo X70t Случај - Цртан филм Ѓаволот
zoom_in

HHUAN Телефон Случај за Vivo X70t (6.56) со [1 X Калено Стакло Екран Заштитник], Јасни Меки Силиконски Shockproof

DEN 161.28

Од стока
check Во продавницата

1️⃣[Компатибилен уред] : Дизајнирани за Vivo X70t (6.56"), случај + калено стакло филм.Сите пристаништа, копчиња и линкови на телефонот може да се пристапи без демонтажа. 100% поддршка за безжично полнење. 2️⃣[Случај Материјал] : Погоден за Vivo X70t, телефонот случај е направен од високо-квалитет меки силиконски, која има исклучително висока цврстина, се еколошки и го спречува yellowing и промена на бојата.Може ефикасно да се спречи гребнатини, испакнатините, нечистотија и секојдневно носење. 3️⃣[Лесен и Удобен] : Погоден за Vivo X70t, надградена заштитни случај е ултра-тенок и лесен, со исклучително висока отпорност, додека, исто така, обезбеди голема флексибилност.Користете една страна да се направи себе си удобно, телефонот нема да падне случајно, со што ќе гол метал искуство. 4️⃣[Калено Технологија] : Калено подобрена технологија, научно enhanced експлозија-доказ, непрекинато рабовите, и цврстина доволно за да се достигне 9 H.Спречување на екранот од пука и нула-доказ.Ултра-тенок дизајн може да обезбеди 100% екран на допир за ефект за Vivo X70t. 5️⃣【360° заштита】 : Случајот + калено стакло со некоја заштитна фолија, на четирите агли на случај се обвиткани со шок апсорпција, и поставените заштитни раб.На заштитна фолија може да се спречи екран од гребење и да експлодира.Со hydrophobic и oleophobic слој, тоа може да се намали на 100% на дамки и отпечатоци од прсти и е лесно да се чисти.Обезбеди 360° заштита за Vivo X70t.

Вака можеби ќе ви се допадне..