• Свеж
10X2 1/2 6 Лобус Рамен Nibs Палубата Завртка Тип 17 2/3 Тема Цинк се Пече 1,000 HR Сол Спреј (Пакување од 50)
zoom_in

10X2 1/2 6 Лобус Рамен Nibs Палубата Завртка Тип 17 2/3 Тема Цинк се Пече 1,000 HR Сол Спреј (Пакување од 50)

DEN 250.80

Од стока
check Во продавницата

Точка вклучува сечење на работ & чип шуплина.Слој обезбедува одлична отпорност на корозија.Топлина третираат. 10 X2 1/2 6 Лобус Рамен Nibs Палубата Завртка Тип 17 2/3 Тема Цинк се Пече 1,000 HR Сол Спреј (Пакување од 50).

Вака можеби ќе ви се допадне..