• Свеж
YI0877CHANG Бања Полици Бања Полица,Кинески Антички Крпа Багажник,Ѕид Монтирани Туш Складирање Ѕид Монтирани Полици Совршен за Спална соба Оркестарот Shelvings Бања Органи?
zoom_in

YI0877CHANG Бања Полици Бања Полица,Кинески Антички Крпа Багажник,Ѕид Монтирани Туш Складирање Ѕид Монтирани Полици

DEN 700.80

Од стока
check Во продавницата

Нејзините простор за заштеда на дизајн држи вашата бања организиран и чиста.Се преобразува во потроши простор на ѕидот во пространа површина, ви помага да се задржи сè уредно организирани во раце дофат.Кинески стил Bihe крпа багажник, направен од високо-квалитет на дрво за да креирате едноставна изработка естетика.Нашата бања пешкир полици не исчезнува, товарот, здрав, и да се избегне падне.Инсталација метод : перфорирани, практично, високо интегрирани со бања средина, ефективно подобрување на бања стил.Мијалник или туш, широко се користат во кујна, бања, балкон, итн.Име на производ : Крпа rack Material : Смола + природен камен прав synthesis Product Структура : ѕид-mounted Installation метод : punchany инсталација method Suitable за : кујна,купатило,balcony Prompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Освен за на Ѕид Монтирани Полици Носителот што е прикажано на сликата, без други елементи се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, мала количина на грешка ќе се случи.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Нашата продавница има многу стилови и бои, можете да проверите во мојата продавница.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Производот само hastowel rack Great идеален за бања, када, мијалник,бања, спална соба, балкони, дневни соби ,перење ,тоалет, кујна и повеќе.

Вака можеби ќе ви се допадне..