• Свеж
NA Сапун Мускулите Густа се Зголеми Petal Етерични Масла сапун, лицето длабоко Чистење на Телото Бања сапун лицето Убавина Назад Етерични Масла сапун
zoom_in

NA Сапун Мускулите Густа се Зголеми Petal Етерични Масла сапун, лицето длабоко Чистење на Телото Бања сапун лицето

DEN 712.80

Од стока
check Во продавницата

Чистење На Сапун.Го надополнува влага и да заличи на бојата на кожата.Исчисти нечистотијата и мрсните влогови на кожата во исто време.Густа пена, нежен и благ, чисти во еден чекор.Мулти-цел сапун може да се поедностави комплекс, очисти, се искапат и отстранување на шминка.Мирис тип : цвет fragrance Ingredients : Rose Soap класификација : Лицето Soap Cosmetic ефикасност : надополнува вода, придавам влогови и заличи на бојата на кожата.

Вака можеби ќе ви се допадне..