• Свеж
SYZHIWUJIA Завртки Сет Крстот Вдлабнати Countersunk Flat Head Само Прислушување Завртки Нерѓосувачки Челик Завртка Завртка (Боја : M3 55pcs, Големина : 40mm)
zoom_in

SYZHIWUJIA Завртки Сет Крстот Вдлабнати Countersunk Flat Head Само Прислушување Завртки Нерѓосувачки Челик Завртка

DEN 809.28

Од стока
check Во продавницата

Напредни материјал : Тие се голема сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните завртка пресврт шема ви овозможува да ги вози брзо и да се заврши вашиот проект ефикасно и брзо.Направени од оптимизиран материјали, силни и издржливи, ефикасно спречување и ' рѓа.Обезбедување на точни и доверливи вози контрола, со одлични перформанси и исклучително висока pullout отпор.Длабоко тема дизајн : со длабоко тема дизајн, има добри одредување на сила во различни материјали, не е лесно да лупам исклучување, безбедна и цврста.Специјален третман под главата и обезбедува непречено и мазна завршница, исто така го спречува напукнување и материјална штета.Мултифункционален: Овие навртки може да се користи за широк спектар на материјали и се идеални за дом, канцеларија, и продавница употреба.Име : завртка/болт,само - прислушување screw Material : други Главата стил : завртка/ Хексагонални штекер главата на завртката / Круг главата screw Size : М1/М2/М3/M4/М5/M6 Возење режим : Стил : durable Treatment : да се спречат rust Uses : мебел завртки,столарија, поправка завртки, алатка accessoriesnote : 1. Поради чиста прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 - 3мм error2. Поради екранот и светлината, бојата на проектот може да биде малку различен од вистинскиот производ имаме голем број на производи за да изберете од да ги исполни вашите различни потреби.Ако имате било какви прашања, можете да стапите во контакт со нас преку е-маил.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа да ви помогне да ги реши сите проблеми.Среќен шопинг Одличен услугата на купувачи, : Ако со, најверојатно, нема шанса да направат проблем со нашите производи, ве молиме да стапите во контакт со нас, па ние може да го реши проблемот ќе имаат што е можно побрзо, така што може да продолжи вашиот проект.

Вака можеби ќе ви се допадне..