• Свеж
Ручек Торба Магија Пеперутка Ручек Сад Кожа Ручек Кутија За На Училиште Пикник Caping Работа
zoom_in

Ручек Торба Магија Пеперутка Ручек Сад Кожа Ручек Кутија За На Училиште Пикник Caping Работа

DEN 527.76

Од стока
check Во продавницата

❤За ручек торба е направен од високо-квалитет на кожа, водоотпорен, нечистотија-отпорни, лесно да се чисти, и издржливи.Големина : 10.6x8.3x3.5in/27x21x9cm. ❤Торба користи двојно патент дизајн, кој е многу удобен за да се префрлите.На здрав сметководствена се справи со дизајн ви овозможува да го носат далеку во секое време.Страничниот џеб може да се одржи термос шолја или чадор. ❤Торба има голем капацитет и може да се одржи јадења, овошје, овошје, млеко, ткива, копчиња, паричници и други потреби. ❤Свежи и врвни дизајн, модерен модели и едноставни форми, И возрасни и деца, ќе љубов оваа торба. ❤Тоа може да се користи како вашиот ручек торба, пикник торба, дребулии торба или шопинг торба.Многу погодна за училишта, канцеларии, кампување, излети, спорт, итн.

Вака можеби ќе ви се допадне..