• Свеж
Капак Складирање Чување Кутија Кутија за Складирање Свитлива Свитлива Дребулии Кутија Облека Преносни со Домаќинство & Организаторите (F)
zoom_in

Капак Складирање Чување Кутија Кутија за Складирање Свитлива Свитлива Дребулии Кутија Облека Преносни со Домаќинство

DEN 651.60

Од стока
check Во продавницата

Производ Големина : Како Што Е Прикажано На Сликата.Погоден За Чување Облека, Грицки, Играчки И Други Предмети.Со D-ust Маска, прекривачот Отворање И Затворање, Лесен Пристап До Објектите, Лесен И Брз.Кутијата Има Картон, Силна Носивоста, Беспомошна И Стилски, Трајни, И Кутија Може Да Биде Укината.Тоа Се Заштедува Простор, Е Лесно Да Се Носат, И Е Лесно Да Се Стави Во Плакари И Фиоки.Погоден за чување облека, грицки, играчки и други предмети.Тоа се заштедува простор, е лесно да се носат, и е лесно да се стави во плакари и фиоки.Користење на не-плетени ткаенини, дише и Mildew доказ, лесен пристап до вашите мали објекти, одржување на вашиот фиоки чисти.Кутијата има картон, силна носивоста, беспомошна и стилски, трајни, и кутија може да се folded With Д-ust маска, прекривачот отворање и затворање, лесен пристап до објектите, удобен и fast Contains : 2 X складирање кутија.Производ големина : како што е прикажано на сликата.Тежина : Големи димензии : 400g, мала големина : 200g.

Вака можеби ќе ви се допадне..