• Свеж
fitBAG Победи Зелена Обичај Прилагодени Ракав за Xiaomi Poco М4 Про 5G | произведени во Германија | парична Казна Напа Кожа Торбичка случај Покрие со Microfibre Поставата за Чисте?
zoom_in

fitBAG Победи Зелена Обичај Прилагодени Ракав за Xiaomi Poco М4 Про 5G | произведени во Германија | парична Казна

DEN 2011.20

Од стока
check Во продавницата

Handsewn за совршено да се вклопи Xiaomi Poco М4 Про 5 G само.Удобно одговара на вашиот уред (прво мора да се отстрани било која друга случај, браник, маска или слично).Контактирајте со нас пред купување ако сакате да продолжите со користење на еден од вторите.Стручно пораби : произведено во Германија 2 годишна гаранција.Заштита од прашина, гребнатини и светлосни ефекти.Многу фини и модерен јагне-кожа напа кожа.Автоматската чистење функција од страна на интегриран high-end microfibre.Дизајни од Alcantara да Зебра да се вклопи во секој вкус.

Вака можеби ќе ви се допадне..