• Свеж
QWK Автомобил Задниот Спојлер, за Мерцедес за Бенц W205 C205 Купе C200 C300 C63 2017-2021 PSM, Стил Багажникот Багажникот Усна Крило Усна
zoom_in

QWK Автомобил Задниот Спојлер, за Мерцедес за Бенц W205 C205 Купе C200 C300 C63 2017-2021 PSM, Стил Багажникот

DEN 1545.60

Од стока
check Во продавницата

★ Функција : Ова спојлер може ефикасно да се намали кревање на опашката на вашето возило.Тоа ја зголемува влечење со голема брзина и обезбедува безбедно возење и помали гас потрошувачка. ★ високо-квалитетни материјали : направен од лесен и високо-квалитетни, трајни ABS пластика, со сјајна површина, направете вашиот луксузен автомобил.Мини личност дизајн му дава на вашиот автомобил сосема слатка, смешни и уникатен изглед. ★ Динамичен стил : стилски дизајн на оваа багажникот спојлер усна комплет персоналните и надградби на вашиот автомобил.Го подобрува изгледот на возилото.Создаде уникатен спортски линија.Дава индивидуален изглед.Предниот спојлер е око-catcher, одговара на секоја боја од автомобил, го прави добри перформанси во декорација на автомобилот, го прави вашиот автомобил кулер, стилски. ★ Лесен за инсталација : едноставен за инсталација и употреба издржливи.Пред инсталирање на целта, да ја исчистите површината на целта со детергенти. ★ Задоволителна услуга : Ние сме чесни и доверливи продавачи.Ако имате прашања или прашања, можете да се обратите до контактирајте со нас, ние дефинитивно ќе се реши тоа за вас.Функција : -Лесна инсталација.-Направени од мала тежина b>Спецификација : Тип : Заден спојлер на багажникот lid Material : ABS plastic Color : Сјајни Црни / Јаглерод Look Placement на возило : rear Equipment Тип : Директна Замена на Пакетот вклучува : 1 x заден спојлер на багажникот капак известување : -ве Молам, ќе ви овозможи 1-3мм Deffers поради прирачник за мерење.- Ве молиме да проверите на нашата фотографии и бидете сигурни дека дел прикажани изгледа идентично со вашиот магацин.

Type:
Rear trunk spoiler lid
Material:
ABS plastic
Color:
Glossy Black / Carbon Look
Placement on vehicle:
rear
Equipment Type:
Direct Replacement
Package includes:
1 x rear trunk spoiler lid :
A notice:
-Please allow you 1-3mm Deffers because of manual measurement. :
- Please check our photos and make sure the part shown looks identical to your warehouse. :

Вака можеби ќе ви се допадне..