• Свеж
Beaupretty Силикони Ноќ Светилка за Бебе Дете Пари Торба во Облик на LED Расадник Ноќ Светлина на Допир за Контрола на USB Кинеската Нова Година за Декорација Туш Подарок ( ?
zoom_in

Beaupretty Силикони Ноќ Светилка за Бебе Дете Пари Торба во Облик на LED Расадник Ноќ Светлина на Допир за Контрола

DEN 750.96

Од стока
check Во продавницата

Силиконски Ноќ Светилка На ноќта светилка е направен од добар квалитет материјал за да се даде пријатно благ допир, вистински да се допира.Силиконски Ноќ Светилка светилка доаѓа со компактна големина, која ќе не заземаат премногу простор на десктоп.Силиконски Ноќ Светилка светилка карактеристики на креативните пари торба во облик на дизајн, со што ќе уникатен декор ефект.Силиконски Ноќ Светилка убав украс за домот, спални соби, барови, продавници и сл., се создаде топол и романтичен амбиент.Силиконски Ноќ Светилка Оваа ноќ светилка се напојува од батерии, што го прави многу безбеден и лесен за употреба.Опис на Силиконски Ноќ Светилка за Бебе Дете Пари Торба во Облик на LED Расадник Ноќ Светлина на Допир за Контрола на USB за Деца Спалната соба на Бебето Оркестарот Бебе Туш Подарок。 Карактеристики - Димензии : 5. 89 X5. 89 X5. 89in,- Боја : Црвена,- Материјал : ABS, Силикони,- Погон : 3 x AAA батерија ( не се вклучени ),- Моќ : 1 W,- Напон : ≤36 V, Пакет Вклучувајќи 1 x среќа торба ноќ светилка.

Вака можеби ќе ви се допадне..