• Свеж
CHICIRIS Автомобил Телефон Заграда, Rearview Огледало Планината Автомобил Телефон Стојат Црна 360° Ротирачки Прилагодливи Агол на Гледање за Мобилен Телефон Ширина 5-8cm
zoom_in

CHICIRIS Автомобил Телефон Заграда, Rearview Огледало Планината Автомобил Телефон Стојат Црна 360° Ротирачки Прилагодливи

DEN 1672.80

Од стока
check Во продавницата

Лесно да се поправи и да ја инсталирате на rearview огледало во автомобил, погоден за повеќето мобилни телефони.Избрани високо‑квалитетна ABS материјали, еколошки и трајни производи за употреба.Дел во контакт со телефонот е покриена со мека пена за да се заштити телефонот од гребнатини.Автомобил rearview огледало мобилен телефон носителот, лесен за употреба, стабилна структура, долгорочна употреба.Автомобил телефон носителот, има 360°ротирачка функција, како и агол на гледање може да се прилагоди слободно.Функција : 1. Автомобил телефон носителот, има 360°ротирачка функција, како и агол на гледање може да се прилагоди слободно.2. Лесно да се поправи и да ја инсталирате на rearview огледало во автомобил, погоден за повеќето мобилни телефони.3. Избрани високо‑квалитетна ABS материјали, еколошки и трајни производи за употреба.4. Автомобил rearview огледало мобилен телефон носителот, лесен за употреба, стабилна структура, долгорочна употреба.5. Дел во контакт со телефонот е покриена со мека пена за да се заштити телефонот од гребнатини.Спецификација : Предмет Тип : Телефон Holder Material : ABSWeight : Прибл. 165g / 5.8 oz Product Карактеристики : Лесно да се прилагоди на визуелната агол, лесно брзо да се размонтираат и инсталирате.Поле на Примена : Мобилен телефон ширина 5-8cm / 1.97-3.15 in Product Боја : Црна Пакет Листа : 1 x Автомобил Телефон Holder Note : Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Item Type:
Phone Holder
Material:
ABS
Weight:
Approx. 165g / 5.8oz
Product Features:
Easy to adjust the visual angle, easy to quickly disassemble and install.
Scope of Application:
Mobile phone width 5-8cm / 1.97-3.15in
Product Color:
Black
Package List:
1 x Car Phone Holder :
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Вака можеби ќе ви се допадне..