• Свеж
Aland Дрвени Животински Облик Рамнотежа Градежни Блокови Редење Интерактивна Игра Загатка Играчка 7 Мал Диносаурус
zoom_in

Aland Дрвени Животински Облик Рамнотежа Градежни Блокови Редење Интерактивна Игра Загатка Играчка 7 Мал Диносаурус

DEN 249.60

Од стока
check Во продавницата

Спецификации : .Таа е направена од дрво материјал се со мазна површина и еколошки вода-базирани боја, која е нетоксичен, безбеден и издржливи.Кој симпатична цртан филм животински облик, тоа во голема мера го привлекува вниманието на децата.Таа има за цел да се обучуваат деца концентрација, размислување, логички вештини, практични вештини, како и подобрување на нивната емоционална контрола и стрес отпор преку игра процес.Оваа игра се фокусира на рамнотежа вештини, што е доволно за да се забавува децата со часови, и да ги држат подалеку од електронски екрани.Спецификации : се направени од дрво материјал се со мазна површина и еколошки вода-базирани боја, која е нетоксичен, безбеден и издржливи.Кој симпатична цртан филм животински облик, тоа во голема мера го привлекува вниманието на децата.Таа има за цел да се обучуваат деца концентрација, размислување, логички вештини, практични вештини, како и подобрување на нивната емоционална контрола и стрес отпор преку игра процес.Оваа игра се фокусира на рамнотежа вештини, што е доволно за да се забавува децата со часови, и да ги држат подалеку од електронски екрани.Точка Име : Биланс на градежен Материјал : Дрво Бои Површина : Вода-Базирани Боја е Применливо Возраст : 3 Години и Над Функција : Симпатична Животно Форма, Додадете Забава, Десктоп Игра, Образовни Играчка База Должина : 16cm/0.59" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x База 12 x Животинско Градежни Блокови Или 1 x База 12 x Океан Животните Градежни Блокови Или 1 x База 10 x Диносаурус Градежни Блокови.

Вака можеби ќе ви се допадне..