• Свеж
Жица Stripper, Јаглероден Челик Жица Stripper Алатка Опрема Мелење Високо Трајни производи за Дома, за Индустрија за Поправка
zoom_in

Жица Stripper, Јаглероден Челик Жица Stripper Алатка Опрема Мелење Високо Трајни производи за Дома, за Индустрија

DEN 306.96

Од стока
check Во продавницата

Ергономски Дизајн : Ова жица stripper усвојува ергономски и nonslip се справи со дизајн за удобно и долго време работи.Висока Ефикасност : Ова жица stripper со силна соголување на сигналот може да се направи вашата работа поефикасно и совршен, обезбедување на поголема погодност.Јаглероден Челик : Ова жица stripper е направен од премиум јаглероден челик, која обезбедува висока цврстина и силна сечење сила.Многу Издржливи : Ова жица stripper со термичка обработка усвојува премиум метал, ПВЦ и кон меморија материјал, кој е многу издржлива.Опрема Мелење : Ова жица stripper со опрема мелење дизајн ќе не боли јадрото на кабел, со анти‑ 'рѓа, масло, овој жица stripper не е лесно да' рѓа.Функција : 1. Јаглероден Челик : Ова жица stripper е направен од премиум јаглероден челик, која обезбедува висока цврстина и силна сечење сила.2. Опрема Мелење : Ова жица stripper со опрема мелење дизајн ќе не боли јадрото на кабел, со анти‑ 'рѓа, масло, овој жица stripper не е лесно да' рѓа.3. Ергономски Дизајн : Ова жица stripper усвојува ергономски и nonslip се справи со дизајн за удобно и долго време работи.4. Многу Издржливи : Ова жица stripper со термичка обработка усвојува премиум метал, ПВЦ и кон меморија материјал, кој е многу издржлива.5. Висока Ефикасност : Ова жица stripper со силна соголување на сигналот може да се направи вашата работа поефикасно и совршен, обезбедување на поголема погодност.Спецификација : Предмет Тип : Жица Stripper Material : Јаглероден Челик, ПВЦ и PTRModel : На СР-363-AStripping Опсег : AWG14, 12, 10, 8. ММ : 1.6, 2.6, 2.0, 3.2 Пакет Листа : 1 x Wire Stripper.

Item Type:
Wire Stripper
Material:
Carbon Steel, PVC and PTR
Model:
The SR-363-A
Stripping Range:
AWG14, 12, 10, 8. MM
Package List:
1 xWire Stripper :

Вака можеби ќе ви се допадне..