• Свеж
GYZX Кристално Стакло Тегла Мултифункционален Складирање Тегла Големи Стакло Опфатени Бонбони Тегла Снек Складирање Тегла Овошје Фах Предмети за Домаќинството (Бо?
zoom_in

GYZX Кристално Стакло Тегла Мултифункционален Складирање Тегла Големи Стакло Опфатени Бонбони Тегла Снек Складирање

DEN 16993.68

Од стока
check Во продавницата

Креативни и реални метал птица, и деликатна во светлина и луксузен изглед.Високо-транспарентно кристал врежана тегли со исклучителна просторни хиерархија.Нерѓосувачки челик electroplating процес е згодна и богата текстура.High-definition анти-магла стакло, проѕирен лак дизајн, цврсти и издржливи.Транспарентно стакло материјали, материјалите кои се користат се јасно на прв поглед.Креативни и реални метал птица, и деликатна во светлина и луксузен изглед.Високо-транспарентно кристал врежана тегли со исклучителна просторни хиерархија.Нерѓосувачки челик electroplating процес е згодна и богата текстура.High-definition анти-магла стакло, проѕирен лак дизајн, цврсти и издржливи.Транспарентно стакло материјали, материјалите кои се користат се јасно на прв поглед.Зголемената дното дизајн за повеќе стабилен пласман.Висината е вкупната висина вклучувајќи капакот, и обемот димензии се сите, рачно се мери, па ќе има некои грешки.Машина изработени производи имаат линии, некои меури, нерамна дебелина, итн., кои се траги на нормален изработка.

Вака можеби ќе ви се допадне..