• Свеж
JINYI Двоглед,Коњ Тркачки Двоглед, Гроздобер Двоглед со Рачка за Жените Девојка Роденден Подарок Додаток за Полнење,Злато Позлатен Бела,5.4 * 9.9 cm
zoom_in

JINYI Двоглед,Коњ Тркачки Двоглед, Гроздобер Двоглед со Рачка за Жените Девојка Роденден Подарок Додаток за Полнење,Злато

DEN 2308.80

Од стока
check Во продавницата

1[ВИСОКО ЗГОЛЕМУВАЊЕ ДВОГЛЕД]3 X25 Двоглед мини џеб големина,Светлина и преносни.Убава дизајн и издржливост изграден да трае, preminum материјали кои се користат и тестирани опширно. 2[ЕДНОСТАВНА И ИЗДРЖЛИВИ]-Овој двоглед има мала големина, бинокуларна телескоп е погодно да ги со вас.Со појавата на позлатен лим, бинокуларна телескоп изгледа стилски и елегантен.Дури и за почетници, на Настани може да биде брзо и лесно да се инсталира. 3[СВИТЛИВА се СПРАВИ]-Нашите Двоглед ќе ви донесе три пати поблиску до акција.На количка за рачка може да се повече како телескоп да се удвои неговата должина.Светла леќи за поголема транспарентност во ниско-светлосни услови служат за зголемување на комфорот. 4[ДЕЛОКРУГ НА ПРИМЕНА]-Стилски модерен и убава дизајн, подароци приоритетни.Тестирани опширно, идеален за внатрешна гледање, специјално театри и коњски трки. 5[ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТОТ]-Ние сме целосна доверба во нашите производи.Ако не сте задоволни со нашите производи, Можете да контактирате со нас и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.Име на производ : отворено binoculars Product стил; синџир стил/справи style Multiple : 3 XObjective леќа : 25 MMKilometer хоризонтот : 105 M/1000 Lens : оптичко стакло lens Waterproof одделение : живот waterproof Coating : Втората генерација-сина филм / надградена верзија-зелена film Product боја : Злато позлатен црна, шампањ злато, злато позлатен црвено, златен позлатен white Product нето тежина : се справи со тип 186g, синџир тип 170g Recent фокус : 3.5 MPrism материјал : BAK4 Exit ученик растојание : 15 MMProduct големина : 5.4*9.9 CMFocusing метод : централна focus Complete пакет : телескоп*1, заштитна кеса*1, подарок кутија*1, леќа крпа*1 Note : дршката моделот не ги вклучува синџир.

Вака можеби ќе ви се допадне..