• Свеж
ActFaith Проширување на Датотека Папка со Патент Затворање 13 Џебови Хармоника Проширување на Датотека Документ Организатор со Леплива Етикети и Предниот Џеб Држачот ?
zoom_in

ActFaith Проширување на Датотека Папка со Патент Затворање 13 Џебови Хармоника Проширување на Датотека Документ

DEN 359.76

Од стока
check Во продавницата

❀[Високо-квалитетни материјали] : На хармоника клип е направена од ултра-траен и еколошки PP материјал, водоотпорен и тешки, не е лесно да се пробие и да се деформира. (На патент не е водоотпорен). ❀[Мулти-оддел за дизајн] : Производ големина : 13.8"×10.6"×1.4". 13 независна џебови, погоден за А4 големина и Писмо, големина, секој џеб може да се прошири до 1 1/8 инчи, што е доволно да се чува сите важни работи безбедно Документи, нема потреба да се спакува сите документи заедно, и доволно компактен за да се вклопат во еден ранец.Тоа е добар помошник за вашата канцеларија живот. ❀[Блиску Патент] : Овој продолжен папка има патент дизајн, што може да се направи на датотеките внатре посигурни.Дури и мала картичка нема да падне, и тоа е безбеден и удобен за носење. ❀[Мулти-цел] : да се Чува на вашиот одмор документи, ваучери, картички и сини картони среди и уреден.Тоа е совршен file manager за дом, канцеларија, училиште и патување, едноставни и стилски.Тоа е многу погодна за собирање картички, пенкала, владетели, highlighters, копчиња и други заеднички мали предмети. ❀[По-продажбата на услугата] : Ние сме посветени на обезбедување на клиентите со 100% задоволителна услуга.Ако не сте задоволни со нашата чување на датотеки торба, ве молиме контактирајте со нас веднаш и ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга.Голема експанзија простор за да се задоволат вашите складирање потреби.Лесно да се најде и да работат ефикасно.Мазна патент искуство што го прави оваа датотека папка повеќе уредни и удобен.

Вака можеби ќе ви се допадне..