• Свеж
Денот на вљубените Подароци за Неа,Миризливи Зголеми Цвет Бања Сапун,Растенијата Етерично Масло Роуз Сапун во Подарок Кутија,Подарок на Годишнина/Роденден/Свадбе?
zoom_in

Денот на вљубените Подароци за Неа,Миризливи Зголеми Цвет Бања Сапун,Растенијата Етерично Масло Роуз Сапун во Подарок

DEN 167.76

Од стока
check Во продавницата

Роуз soap значи љубов.На Денот на Вљубените, ова е сладок подарок за вашиот љубовник, мајка или пријател.Денот на мајката, денот на Благодарноста, Божиќ, Свадба, Годишнина, Роденден, и било која друга посебна прилика.Тоа изгледа како роза и мириса како роза, но без трње, withering или полен!.За подарок примачите со алергии, ова е одличен избор за правење на вистински цвеќиња.Тие се издржливи и многу декоративни, или може да се користи во кадата да се создаде романтична атмосфера.Луксузни рачно изработени Сапун Цвет Букет Рози Carnations Подарок Кутија Свадба Дома Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Роуз soap значи љубов.На Денот на Вљубените, ова е сладок подарок за вашиот љубовник, мајка или пријател.Денот на мајката, денот на Благодарноста, Божиќ, Свадба, Годишнина, Роденден, и било која друга посебна прилика.Тоа изгледа како роза и мириса како роза, но без трње, withering или полен!За подарок примачите со алергии, ова е одличен избор за правење на вистински цвеќиња.Тие се издржливи и многу декоративни, или може да се користи во кадата да се создаде романтична atmosphere But ќе можат да си ја дозволат цената на вистинска роза petal меур бања.Тоа, исто така, изгледа декоративни на бања сапун јадење.Спецификација : Материјал : Сапун Процес : DIY Тип : Букет Избор : Роза Пакување : подарок кутија Боја : црвена, сина, Содржи : 1 × Подарок Кутија + 9 × Цвет Големина : 14.5 × 14.5 × 5 cm Package се Вклучени : 1 x 9 Pcs Бања Тело Petal Зголеми Цвет Soap Note : 1. Поради различни светлина и екран, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлика.

Material:
Soap
Process:
DIY
Type:
Bouquet
Variety:
Rose
Packaging:
gift box
Color:
red, blue
Contains:
1 × Gift Box + 9 × Flower
Size:
14.5 × 14.5 × 5 cm
Package Included:
1 x 9Pcs Bath Body Petal Rose Flower Soap :
1. Due to different light and screen, the color of the item may be slightly different from the picture. :
2. Due to manual measurement, please allow 0.5-2 cm difference. :

Вака можеби ќе ви се допадне..