• Свеж
Патување Sikar Случај Кожа Humidor Патување Кожа Sikar Случај Sikar Наредени Кожа Кожа Браун 3 Случај Sikar Кожа Кутија Носителот Носителот Патување Патување Sikar Подарок Кафеава
zoom_in

Патување Sikar Случај Кожа Humidor Патување Кожа Sikar Случај Sikar Наредени Кожа Кожа Браун 3 Случај Sikar Кожа

DEN 1151.76

Од стока
check Во продавницата

оваа мажите Sikar кутија може да биде лесно да се врши од околу, и таписерии изработка е погоден за вас да се користи кога ќе излезат.кожа браун Sikar машина и полесни сет.удобен humidor користи кожа дизајн, високо-квалитетни материјали и исклучителна изработка не само што ќе бидете на вашиот humidor изгледа поубаво.случај патување додатоци.Sikar кутија за чај cedar дрво да се користи како облога дизајн, кои можат подобро да ги заштити и чува Sikar чист и свеж.тоа е полесно да се носат Sikars кога патувате.Sikar кожа Sikar носители за мажи.големина на производот можат да се сместат 3 Sikars со големина на 175mm*25мм.восок, масло работ pess прави случај посилни и потрајни.кутија кожа humidor патување.ако не сте задоволни со нашата humidor, ве молиме да бидат слободни да контакт.ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.носителот кожа Sikar случај.на Sikar кутија за мажите можат да бидат дадени на пријатели или семејството, како подароци!спецификација : боја : кафена материјалот од кутијата : кравја кожа за обложување дизајн : cedar дрво и навлажнувачки дизајн големина : може да се одржи 3 Sikars на 175mm*25мм големина на пакување листа : кожа humidor*1 патување патување Sikar подарок brownleather humidor travelleather Sikar случај.

Вака можеби ќе ви се допадне..