• Свеж
3X Клеј Бар Мит Средни Одделение Глина Материјал Лесно Автомобил Детали Клеј Бар Пневматски Клеј Бар Подлога Клеј Бар Автомобил Детали Глина Практични и Пргав
zoom_in

3X Клеј Бар Мит Средни Одделение Глина Материјал Лесно Автомобил Детали Клеј Бар Пневматски Клеј Бар Подлога Клеј

DEN 1908.00

Од стока
check Во продавницата

* Клеј бар подлога ви овозможува да глина целиот во fractof дека tradital клеј бар ќе се земе. * Долг живот , глина полирање подлога се однесува на површини кои со било која боја и никогаш не остава scches на површината. * Полирач глина подлога брзо површината загадувачи од вашиот и остава мазна, свиленкаста боја заврши. * Големина : 9x6x2.5 cm / 3.54 x 2.36 x 1 инчен Тежина : по 20g. 3 X Клеј Бар Мит Средни Одделение Глина Материјал Лесно Автомобил Детали Клеј Бар Пневматски Клеј Бар Подлога Клеј Бар Автомобил Детали Глина Практични и Пргав. * Големина : 9x6x2.5 cm / 3.54 x 2.36 x 1 инчен Тежина : 20g по* Клеј бар подлога ви овозможува да глина целиот во fractof дека tradital клеј бар ќе се земе.* Високо-квалитетни материјали на spongia обезбедува глина подлога може да трае и подолго од tradital клеј бар.* Долг живот , глина полирање подлога се однесува на површини кои со било која боја и никогаш не остава scches на површина.* Полирач глина подлога брзо површината загадувачи од вашиот и остава мазна, свиленкаста боја заврши.Пакет Including1.

Вака можеби ќе ви се допадне..