• Свеж
10-9X2 6 Лобус Рамен Nibs Груб Навој Тип 17 Надворешен Навој Делумно Тема Цинк Жолта (Пакување од 50)
zoom_in

10-9X2 6 Лобус Рамен Nibs Груб Навој Тип 17 Надворешен Навој Делумно Тема Цинк Жолта (Пакување од 50)

DEN 1291.20

Од стока
check Во продавницата

Заострените точка со чип шуплина.Шест-лобус на одморите пренесува вртежен момент со помалку потребни надолен притисок.Термички обработени. 10-9 X2 6 Лобус Рамен Nibs Груб Навој Тип 17 Надворешен Навој Делумно Тема Цинк Жолта (Пакување од 50).

Вака можеби ќе ви се допадне..