• Свеж
[Пакет] Unitek USB C за да го USB-C Кабел и 3 Порти 66W GaN Брзо Ѕид Полнач
zoom_in

[Пакет] Unitek USB C за да го USB-C Кабел и 3 Порти 66W GaN Брзо Ѕид Полнач

DEN 1144.56

Од стока
check Во продавницата

100 W Моќ Испорака Полнење : USB C кабелот е изграден во интегрирано E-Марк чип, поддршката на безбедноста на USB PD 100 W и нуди стабилна, ефикасно и брзо полнење за вашиот тип C лап-топ компјутери или паметни телефони на Макс 20 V/5 A струја. (Забелешка : ве молиме бидете сигурни дека вашиот полнач и уреди поддршка 100 W полнење). 4 K 60 Hz Видео Прикаже Излез : тип в за типот c кабел поддршка аудио USB C една порта излезна моќност до 65 W.Кога сите три порти поврзување со уреди, 1 USB-C нуди максимална 30 W, 2 USB-C и USB-А во 18 W.Вкупна излезна е 66 W.

Вака можеби ќе ви се допадне..