• Свеж
Fybida Мини видео камера, Водоотпорен Камера DV Водоотпорен DV Комплет за Снимање Живот за Фотограф за Филмот Фасцинантен Спортови на Вода(Сина)
zoom_in

Fybida Мини видео камера, Водоотпорен Камера DV Водоотпорен DV Комплет за Снимање Живот за Фотограф за Филмот Фасцинантен

DEN 662.16

Од стока
check Во продавницата

✡【Со Полнење преку USB Порт】USB полнењето, многу лесен за употреба. ✡【30 M Водоотпорен Подводни Vlog Camcoder】водоотпорен до 30 метри под вода.Вода-отпорни обвивка ви овозможува да фасцинантен филм спортови на вода со оваа подводна камера. ✡【Комплетен Прибор】Овој производ е предвидено со велосипед заградата и други додатоци, лесно да се инсталира и да функционира, можете да го видео кога велосипедизам, рекорд секој прекрасен момент од вашиот живот. ✡【Патување Рекорд Камера со Голем Капацитет за Складирање】Оваа мини DV спортски камера усвојува квалификувани АБС материјал.Камерата поддршка за складирање картички до 32 GB максимум. ✡【Мини 2-инчен HD Камера】2.0 инчен екран со висока дефиниција, мали и исклучителна, да ви даде јасна визуелно уживање.Оваа мини DV спортски камера усвојува квалификувани АБС материјал.Камерата поддршка за складирање картички до 32 GB максимална 2.0 инчен екран со висока дефиниција, мали и исклучителна, да ви даде јасна визуелно уживање.USB полнење, многу лесен за употреба.Водоотпорен до 30 метри под вода.Вода-отпорни обвивка ви овозможува да фасцинантен филм спортови на вода со оваа подводна камера.Овој производ е предвидено со велосипед заградата и други додатоци, лесно да се инсталира и да функционира, можете да го видео кога велосипедизам, рекорд секој прекрасен момент од вашиот живот.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : АБС Боја : Црна, Бела, Сина, Розова, Злато, Сребро, Жолта (изборен) Сензор : 0309 Камера Агол : 90° Прикаже : 2.0" Висока Дефиниција Екран Видео : 1080 P Сликата : 12000000 JPEG Водоотпорен Одделение : Максимум 30m/98.4' вградената Батерија Капацитет : 900m Ah Издржливост : 90 мин Wifi : Нема Чување : Мемориска Картичка (4 G-32 G) (не се вклучени) USB Mode : USB 2.0 Јазик : англиски (стандардно), Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, Француски, Руски, Италијански, Корејски, Јапонски, Тајландски Јазик, Германски, Холандски, Полски Тежина : Околу. 335g Пакување Листа : 1 x Мини DV Спортски Камера 1 x Водоотпорен Case1 x Камера Stand2 x Adapter1 Сет на Handlebar Bracket1 x Шлем Holder1 x Податоци Cable1 x Strap1 x Прирачник за Корисникот Забелешка : се Стави на водоотпорен случај пред употреба.Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молиме имајте во предвид дека ова камера нема HDMI Интерфејсот, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Вака можеби ќе ви се допадне..