• Свеж
Shakumy Жените Тинејџерски Девојки Долг Ракав Секојдневен Боја Блок Вратоврска Боја Печатени Pullover Суичери Блузи Џемпери Спортски Маици
zoom_in

Shakumy Жените Тинејџерски Девојки Долг Ракав Секојдневен Боја Блок Вратоврска Боја Печатени Pullover Суичери Блузи

DEN 47.76

Од стока
check Во продавницата

ЗА SIZE - ве Молиме да проверите на нашата големина на Сликата, препорачуваме една големина нагоре.Материјал - Мека ткаенина, нашите autum маици се изработени од полиестер и памук, која е разумна ткаенина состав сооднос, дише и лесни, дише, и овие pullover блузи ќе ви даде повеќе удобен носи искуство.Прекрасен Подарок - основни долги ракави кошули дуксери суичери џемпери се задржи топло во текот на раната есен и доцното лето.класичен силуета и стилски секојдневен стил го прави погоден за луѓето од сите возрасти и форми, едноставни кратки фармерки може да заврши на свеж изглед во секојдневниот живот!.overcoat жените долга зима overcoat жените црна overcoat жените дожд overcoat за жените секојдневен overcoat за жените сонцето overcoat за жените плус големина overcoat за жените зима женска sherpa pullover fuzzy руно sweatshirt женска sherpa јакна со аспиратор женска sherpa јакни комплетна поштенски женска sherpa самоубиец женска јакна самоубиец јакна бесплатен превозот женска самоубиец јакна флорални женска самоубиец јакни лесна женска самоубиец јакни лесни плус големина женска самоубиец јакна худ.жените писмо за печатење долг ракав сечење на врвот sweatshirt дуксери жени надвор рамо sweatshirt slouchy кошула долг ракав pullover блузи вратоврска боја на кошула жените сечење на врвот вратоврска боја кошули за тинејџерски девојки вратоврска боја резервоарот врвот жените racerback вратоврска боја резервоарот врвот жените тренингот вратоврска боја резервоарот врвот жените исече на жените се врзуваат боја дуксери v вратот drawstring лабава одговара pullover sweatshirt блузи со џебови женска фустани секојдневен лето женска фустани лето макси женска фустани лето плус големина.кратки ракави кошули за жените плус големина секојдневен лето женска повик краток ракав блузи летна кошула soteer женска colorblock лето кратко sleeve секојдневен лабава т-маица жените лето секојдневен т кошула фустани плажа cover up обичен резервоарот фустан strappy резервоарот на врвот лабава повик без ракави кошули camis жените лето кратко sleeve лабава секојдневен tee т-маица x-large кошула фустани за жени секојдневен лето работа кошули за жените секојдневен кошула за жените 2020 женска кратко sleeve симпатична печати сечење на врвот лето tee кошула.Shakumy Копче Производ Characteristic1. Материјал : Полиестер,Cotton2. Пакет Содржина : 1* долги ракави кошули за women3. Пакет Превозникот : Стандард за испорака : USPS, обично ќе пристигне околу 10-15 дена.Забрзана испорака : 3-5 days4. Ве молиме погледнете ги нашите големина пред да ја купите.Answer : ___________________________ Note : 1. Рака мие со ладна вода, не кајгана, висат линија или сува.2. Бои може да се појави малку поинаков преку веб поради компјутер слика резолуција и monitor settings.3. Ве молиме овозможи 2cm(1cm=0.39 инчи) се разликува поради прирачник за мерење.4. Мерка вашиот биста низ најголем дел од своите гради (мерната лента треба да се затегнат, но не помал).Мерка половината на narrowest дел.Мерка колковите во најголем дел.По Продажба на Услуги : За било која причина не сте незадоволни со нашите костими за капење) за жени, ние ќе ви обезбедиме најдобро решение, и ние ќе рефундирање на вашите пари во целост, ако се уште имаат проблеми.Големина : 3 X-Large | Боја : 1-виолетова Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Вака можеби ќе ви се допадне..