• Свеж
У Облик на Електрична четкичка за Заби за Деца 2-14, Симпатична Децата Заб Autobrush, Мека Четка Главата 360° Орален Чистење, Бебе Заб Автоматско Чистење на Реквизитите
zoom_in

У Облик на Електрична четкичка за Заби за Деца 2-14, Симпатична Децата Заб Autobrush, Мека Четка Главата 360° Орален

DEN 359.76

Од стока
check Во продавницата

【Водоотпорен】На Деца електрична четка за заби усвојува IPX7 водоотпорен запечатување дизајн.Бебињата може исто така да ја користите кога капење. 【ДВЕ ЧЕТКА ГЛАВАТА OPTIONS】Ова Дете електрична четка за заби обезбедува две четка глави, Храна одделение силиконски U-облик четка главата и мека четка главата.U-облик дизајн е совршен за години и детските заби, меки силиконски обезбедување удобно четкање сензација, така ing четкање навики, со мека четка главата за поефикасно длабоко чистење. 【3 РАЗЛИЧНИ НАЧИНИ】деца електрична четка за заби има 3 работни модови, moring режим (15000 HZ вибрации, сината светлина започнува), ноќен режим (7500 HZ вибрации, црвено светло започнува).Четка главата чистење на владата(виолетова светлина е вклучено).50 секунди на времето за секоја четкање, тоа автоматски се прекинува. 【3 ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ ЧЕТКАЊЕ РЕЖИМИ】 Моќен Четкање на Забите (Силна Режим), Удобно (Среден Режим), Белење (Белење Режим) за да одговараат на различните услови на забите на s, така што можете да изберете различни начини во зависност од вашите преференци и стоматолог препораки. 6 работни модови( сина светлина, масажа, секојдневно четкање, силното четкање, силна четка+краток вибрации, силна четка+долго вибрации) Електрична четка за заби ги задоволи различни услови на забите и s. 59 Тајмер- Можете да изберете соодветен режим за вашето дете ,децата може да заврши на нивните заби четкање во 59 секунди, едноставен и лесен.Задржете го копчето за 3 секунди во било кој режим да го исклучите.Брзина до 670 четка движења во секунда.Специјално дизајнирани фоки и дихтунзи задржи четка за заби вода толерантни и тоа ги отстранува 300 процент повеќе плакета по должината на линијата од обичен прирачник четка.Мора да биде сува кога полнење, најголемиот капацитетот на батеријата на пазарот.Ултра-брза безжична полнење (заборавајте евтини USB полнење).Исто така, водоотпорен да се користи во бања и туш.Надгради издолжени верзија U-форма четка главата со крајот заоблени влакната, во комбинација со безбедно силика гел материјал за да ги заштитите вашите заби и .Моќен Четкање на Забите (Силна Режим), Удобно (Среден Режим), Белење (Белење Режим) за да одговараат на различните услови на забите на s, така што можете да изберете различни начини во зависност од вашите преференци и стоматолог препораки.Оваа U-облик автоматско четка за заби snap одговара дизајн е прилагодена направен да одговара на устата и чистење на површината & внатрешна ориентација на забите.Направени од храна одделение силиконски", тоа е високо вода-отвратителен, перат и еднократно електрична четка за заби.

Вака можеби ќе ви се допадне..