• Свеж
Roch Долина Sheree Најлон/Lycra Леотар
zoom_in

Roch Долина Sheree Најлон/Lycra Леотар

DEN 588.48

Од стока
check Во продавницата

Популарниот танц леотар со elastane за одлично се вклопуваат.Направени од удобно Најлон/Lycra ткаенина.Одликувајќи се со ruched bustline.Без ракави дизајн.Стилски dancewear за девојки.Roch Долина е Sheree Најлон/Lycra ракави леотар со собраа bustline.Овие прекрасни танц leotards нудат сè танчерка потреби од врвен квалитет за да широк избор на големини, па вие сте обврзани да го најде совршено се вклопуваат.На Sheree девојки леотар, исто така, доаѓа во широк varity на brillant бои од мека во пастелни нијанси за да светли, смели нијанси.На Кралска Сина Sheree е погодна за двете IDTA и NATD танц униформи.Ве молиме имајте предвид дека големини 6 & 7 се достапни само во црно, морнарица, claret, виолетова и бела боја.

Вака можеби ќе ви се допадне..