• Свеж
Божиќ Jingle Bells Оркестарот Мали Jingle Bells DIY Занает Ѕвона Мал Бел Мини Ѕвона 4 Бои Божиќ Ѕвона за Божиќ Венец Одмор Дома Партија (Боја : Зелена)
zoom_in

Божиќ Jingle Bells Оркестарот Мали Jingle Bells DIY Занает Ѕвона Мал Бел Мини Ѕвона 4 Бои Божиќ Ѕвона за Божиќ

DEN 292.08

Од стока
check Во продавницата

Исклучителна декорација : Овие шарени бел декорации може да бидат заменети со било дома декорација, многу погодна за Божиќ, свадби, годишнини и партии.Светне на празничната атмосфера и да се направи вашиот дом повеќе убави.Фудбал, кошарка, мини ѕвона може да се широко се украсени и може да се користи за фестивали, Божиќ, роденденот партии и различни партии.Тоа е неопходен објект да ги красат атмосфера.Тие се слатки, ве молиме користете ја вашата имагинација.Можете да уживате во DIY процес и да уживаат во добар живот.Производ големина : 1.6x2cm/0.6x0.7".Широк спектар на употреба : Ѕвона може да се користи во занает проекти, празник украси, накит привезоци, подарок пакување, и за домашна декорација.За деца под 3 години, ве молиме да користите под возрасни надзор.Тоа може да се користи.Тоа е, исто така, идеален подарок за пријателите и семејството.Повеќе апликации : погоден за домашна декорација, ракотворби, накит привезоци, подарок пакување, празник украси, DIY лента стапови, пет ѕвона, сезонски декорација, итн.Производ : Божиќ bell Material : Легури/Сребрена Позлатен/Злато Plated Color : бела, црвена, зелена, basketball Craft : Manual Application : Keychain/DIYProduct големина : 1.6x2cm/0.6x0.7"Тежина : 50g Due за различни производ избори, ве молиме потврдете го на големина и боја.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви послужи во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..