• Свеж
UMIRIKO Ајкула Животинско Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Море Leakproof, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Термо Кр?
zoom_in

UMIRIKO Ајкула Животинско Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Море Leakproof, Вакуум

DEN 1730.40

Од стока
check Во продавницата

Тие се исто така одличен подарок идеја.Тоа е строго забрането да се загрее на производот со отворен пламен, микробранова печка, индукција шпорет, или машина за миење садови.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ве Молиме оставете мала боја разлика!.

Вака можеби ќе ви се допадне..