• Свеж
TRYTRYSEE 100 Парчиња 350GSM Кафена Хартија Накит Keychain Картички Носителот на Екранот за Продажба на Keychain Cardstock 6x9cm(2.36 X 3.54 инчи)
zoom_in

TRYTRYSEE 100 Парчиња 350GSM Кафена Хартија Накит Keychain Картички Носителот на Екранот за Продажба на Keychain

DEN 237.36

Од стока
check Во продавницата

Добро за Кратко Мали Шарм Key Chain : ова картички е добро за Кратко Мали Шарм keychains, чија должина подолу 2.44 инчен ( еднаков да 6.5 сантиметар ), ширина подолу 2.36 инчен (еднакво на 6 сантиметар).За оние големина и подолу, производот треба целосно да се прикаже на екранот на картички.Име на производ : 350 -400gsm Тешко картички keychain накит Картички За Кратко Мали Шарм Keychain.Количина : 100 парчиња.Боја : Кафена;.Димензии : Ширина : 2.36 инчен (еднакво на 6 сантиметар) ; Должина 3.54 инчен (9 сантиметар) ; Дебелина : 0.4 -0.5 mm.

Вака можеби ќе ви се допадне..