• Свеж
Yaoyodd19 Шарени Саат Време Број Прстен Блокови Редење Сложувалки Деца Детска Играчка 8
zoom_in

Yaoyodd19 Шарени Саат Време Број Прстен Блокови Редење Сложувалки Деца Детска Играчка 8

DEN 2011.20

Од стока
check Во продавницата

Спецификации : .Се посветам на вашиот babys концептот на времето од детството и развива добри навики.Тоа им помага на бебето да се разбере односот меѓу броевите и квантитетот уште од детството,.која е погодна за деца иднина учење и вежби за деца функцијата на мозокот.Симпатична и исклучителна хороскопски модели нека бебиња се сеќавам кое место тие се во зодијакот часовник.Спецификации : Посветам на вашиот babys концептот на времето од детството и развива добри навики.Тоа им помага на бебето да се разбере односот меѓу броевите и квантитетот уште од детството, која е погодна за деца иднина учење и вежби за деца функцијата на мозокот.Симпатична и исклучителна хороскопски модели нека бебиња се сеќавам кое место тие се во зодијакот часовник.Броеви и бои може да привлечат внимание и да ги учат децата да се признае.Точка Име : Деца Играчка Материјали : Дрво Количина : 1 Сет Карактеристики : Едукативни Играчки, се Безбедни за Употреба, Часовникот Дизајн, Светла Боја, Големина : 23.5 cm x 23.5 cm x 6cm/9.25" x 9.25" x 2.36" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 78 x Блок Прстени 12 x Број на Блокови 1 x Часовник.

Вака можеби ќе ви се допадне..