• Свеж
Smart Watch Остварувате и да Примате Bluetooth Повици за Android и iOS Телефони,Активност Тракер со 1.7 Инчен Full Touch Екран во Боја,Музичкиот Плеер отчукувањата на Срцето Спиење Сл
zoom_in

Smart Watch Остварувате и да Примате Bluetooth Повици за Android и iOS Телефони,Активност Тракер со 1.7 Инчен Full

DEN 1295.76

Од стока
check Во продавницата

【Остварувате и да Примате Bluetooth Повици Активност Фитнес】-Висока Дефиниција Bluetooth Гласовен Повик, изградена на high-end говорникот & микрофон, поддршка направи повикување/одговарање на повик за да се види директно, Синхронизација телефонот книга.Без разлика дали сте остварување или возење, кога вашиот мобилен телефонски повици, тоа ќе се турка да се smart види во времето, со еден клик да одговорите, слободни вашите раце и прави комуникацијата повеќе слободни. 【Музичкиот Плеер и Локални Музика Поврзете TWS Pla】-Поврзете го гледате на вашиот мобилен телефон преку Bluetooth, да влезат во музика СТАН, на вашиот телефон, можете да го користите музичкиот контрола функција на smart watch да работат на проектот, пауза, следниот и претходната звуци, ја прилагодите јачината на поголем или помал, се префрлат на локалната музика, тоа може да се поврзе TWS здра телефон директно. 【Интелигентни Глас Асистент】- По поврзувањето со услугата на мобилен телефон Bluetooth, долго притиснете страна копчето на екранот во мирување интерфејс да се разбудам на глас асистент, игра музика, да остварувате повици, и лесно да се даде инструкции. 【24/7 отчукувањата на Срцето Следи & Спиење Следење】- Донесен напредни отчукувањата на срцето сензор, тоа може да го следи вашиот отчукувањата на срцето автоматски во текот на целиот ден.Автоматско спиење следење може да се анализира вашиот сон податоци.Да ви помогне форма здравје биолошки часовник. 【IP67 Водоотпорен/Dustproof/Shockproof】- Withstands дожд и нота на вода, Не се погодни за туширање и пливање, ве Молиме да НЕ Притиснете Било копчиња во вода, Избегнувајте да го користите во екстремно високи или студени температури.Bluetooth Повик Фитнес Тракер со Континуирано отчукувањата на Срцето Монитор, Крвен Притисок и Спиење Мониторинг, како што се водечки вашиот здрав начин на живот Smart Watch во Модерен Дизајн, погоден за мажите и жените, многу шармантна за сите прилики , Најдобрите подароци за семејството и пријателите, Зошто тоа фитнес тракер е подобар избор? - Модни Луксузни Wristband со 1.7" Боја на Целосен Екран на Допир и Силиконски Рака - Целосно компатибилни со IOS и Android телефоните, која со bluetooth верзија 5.1 или погоре, поддршка IOS 8.0 или над/Андроид 4.4 или над - Активност tracker, снимање на вашиот чекори, пресметување на потрошувачката на калории и и следење на растојание правилно со рака замав - Smart watch со вибрации потсетник за порака или повик, никогаш нема да пропуштите важни информации - IP67 Водоотпорен/Shockproof/Dustproof Повеќе Карактеристики : - 8 Спорт Режими за сликање - Информации за Складирање - Штоперица - Музички Плеер - Далечинскиот управувач за Камера - Alarm clock (Часовник) - Calendar - Weather information - Најдете бразлетна - Обичај се Види Лице - се Подигне до светлината на екранот Материјал : - Случај Материјал : Метал Бенд Материјал : Силикон - СТАН : H Бенд Пакет се Вклучени : - 1*Фитнес Тракер - 1*Види Поле - 1*Полначот - 1*Настава Љубезно ве Потсетам : - ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Вака можеби ќе ви се допадне..