• Свеж
Свитлива Капак Складирање Кутија Количка за Преносни Дребулии Складирање Кутија со Складирање Кутија Облека Домаќинство & Организаторите (Б)
zoom_in

Свитлива Капак Складирање Кутија Количка за Преносни Дребулии Складирање Кутија со Складирање Кутија Облека Домаќинство

DEN 414.72

Од стока
check Во продавницата

Производ Големина : Како Што Е Прикажано На Сликата.Тежина : Големи Димензии : 390g, Мала Големина : 200g.Тоа Се Заштедува Простор, Е Лесно Да Се Носат, И Е Лесно Да Се Стави Во Плакари И Фиоки.Погоден За Чување Облека, Грицки, Играчки И Други Предмети.Содржи : 1 X Складирање Кутија.Содржи : 1 X складирање кутија.Погоден за чување облека, грицки, играчки и други предмети.Кутијата има картон, силна носивоста, беспомошна и стилски, трајни, и кутија може да се folded Weight : Големи димензии : 390g, мала големина : 200g.Производ големина : како што е прикажано на сликата.Со Д-ust маска, прекривачот отворање и затворање, лесен пристап до објектите, удобен и fast It заштедува простор, е лесно да се носат, и е лесно да се стави во плакари и фиоки.Користење на не-плетени ткаенини, дише и Mildew доказ, лесен пристап до вашите мали објекти, одржување на вашиот фиоки чисти.

Вака можеби ќе ви се допадне..