• Свеж
cabilock 1 Сет на Креативните Писмо Decals самолепливи Писмо Налепници DIY Налепници (Црна)
zoom_in

cabilock 1 Сет на Креативните Писмо Decals самолепливи Писмо Налепници DIY Налепници (Црна)

DEN 1783.20

Од стока
check Во продавницата

Можете да ги вложи на книги, фрижидери, мобилни телефони, лаптопи, дневници, notepads, календари, подарок кутии, итн.Ги споделите со вашите пријатели и семејство, бидејќи практично и корисно.Произведени со премиум материјалот, со одлична трајност и практичност.Декоративни налепници, можете да изберете декорација според вашите вистински потреби.Лесно да ги красат, едноставен и практичен, кој носи удобноста на вашиот DIY работа.Description Searching на оркестарот налепница?Нашите креативни DIY писмо налепница подесување ќе биде најдобар избор за вас.Направен од материјал, издржлив доволно за вашата долгорочна употреба.Практичен и пренослив дизајн, обезбедува својата популарност.Заслужуваат да имаат.Карактеристики-Боја : Црна.-Материјал : .-Големина : Околу 29.00 X11.00 X0.10см/11.40 X4.32 X0.04inch.-Можете да ги вложи на книги, фрижидери, мобилни телефони, лаптопи, дневници, notepads, календари, подарок кутии, итн.-Ги споделите со вашите пријатели и семејство, бидејќи практично и корисно.-Произведени со премиум материјалот, со одлична трајност и практичност.-Декоративни налепници, можете да изберете декорација според вашите вистински потреби.-Лесно да ги красат, едноставен и практичен, кој носи удобноста на вашиот DIY работа.Пакет Including6 x листови на stickers1 x картичка.

Вака можеби ќе ви се допадне..