• Свеж
TACARE Замена на Делови Комплет Прибор за Домашна Употреба
zoom_in

TACARE Замена на Делови Комплет Прибор за Домашна Употреба

DEN 262.32

Од стока
check Во продавницата

Замена На Делови Комплет Додатоци.На цевки е на универзална големина.Лесно да се соберат и да го користите.Користиме високо квалитетни материјали, Латекс-free, Без мирис, Издржливи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои каква било прашање.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои каква било прашање.

Вака можеби ќе ви се допадне..