• Свеж
TYNZLM Паметни Часовници со 20 Спортски Режими Pedometer Види 1.3-Инчен High-Definition Голем Екран, Фитнес Часовници Sedentary Потсетник IP68 Водоотпорен Спортски Види за Android и iOS Телефо?
zoom_in

TYNZLM Паметни Часовници со 20 Спортски Режими Pedometer Види 1.3-Инчен High-Definition Голем Екран, Фитнес Часовници

DEN 1628.64

Од стока
check Во продавницата

[Стилски Паметни Часовници]Водоотпорен Smart watch има убав дизајн,со својата тркалезна форма екранот и целосна допир 1.3 инчен шарени екран,кој има 360*360 пиксели резолуција направи екран јасна и светла.Случај на bluetooth smart часовник е направен од метал.Дисплејот на екранот ќе се lightened до автоматски додека укинување на зглобовите.Дигитален часовник е многу лицето, можете дури и може да постави своја фотографија како лицето кожи слободно. [Точни Активност Tracker Watch smart watch поддржува спортски начини : одење,трчање,возење велосипед,пливање ,бадминтон,кошарка,фудбал,јаже скокнеш да ви даде повеќе детален увид во вашите целиот ден активности;Тоа исто така може да се поврзете со паметен телефон GPS за начините како се Кандидира за повеќе прецизни во реално време темпо & растојание. [Smart Потсетник за Повик и Информации]Со поврзување на паметни часовници со паметен телефон,вашите податоци може да бидат прикажана на smartwatches synchronously, како што се дојдовните повици, СМС ти никогаш нема да пропуштите важни вести.Повеќе практични функции, како sedentary потсетување, pedometer,далечински камера контрола, музика контролер, проверете го времето, се најде паметни часовници,светлината на вредноста,вибрации алармот,итн. [IP68 водоотпорен]со технологија на ip68 водоотпорен, smart watch нема да биде оштетен, дури и ако се мијат рацете, се искапат и да пливаат, а носи на fitness watch.се задоволат секојдневните потреби. (забелешка : smartwatch не може да го спречи топла вода и морска вода.) по поврзувањето со услугата на телефонот, вие исто така може да го видите вистинското време временската прогноза. [Супер Долго траење на Батеријата & Широка Компатибилност]ios android паметен часовник е опремен со 220 m Ah голем капацитет на батеријата и може да се користи 5-7 дена, Ако целосно бесплатно! (Забелешка : зависи од индивидуалното користење).smartwatch може да ги поддржи најмногу android и ios телефони. (Поддршка IOS 9.0 и подоцна, Андроид 4.4 и погоре).Мулти-спортски режим smart watch спортски bracelet Specification : Име : Smart Watch Material : челик strap Color : црна, розова, gold Display : 1.3 inches Resolution : 360×360 Button метод : допир + button Wearing метод : врвка за околу strap Waterproof оценка : IP68 Battery капацитет : 200m Ah Life време : 5-7 days Compatible платформа : Андроид 4.4 и над/i OS9.0 и above Applicable луѓе : бизнис, општата јавност, возрасни, итн.Дополнителни функции : повеќе спортски режими порака потсетници, итн.пакување листа : Види×1 Charging кабел×1 Manual×1.

Name:
Smart Watch
Material:
steel strap
Color:
black, pink, gold
Display:
1.3 inches
Resolution:
360×360
Button method:
touch + button
Wearing method:
wrist strap
Waterproof rating:
IP68
Battery capacity:
200mAh
Life time:
5-7 days
Compatible platform:
Android 4.4 and above/iOS9.0 and above
Applicable people:
business, general public, adults, etc.
Additional functions:
multiple sports modes, message reminders, etc.
packing list:
Watch×1 :
Charging cable×1 :
Manual×1 :

Вака можеби ќе ви се допадне..