• Свеж
Shenwinfy 2 Парчиња SHITBOX Издание Амблем 3D Фендер Значка Decal Автомобил Камион Замена за F150 F250 F350 Chevy Silverado 1500 2500 C10 C15 (Црна X)
zoom_in

Shenwinfy 2 Парчиња SHITBOX Издание Амблем 3D Фендер Значка Decal Автомобил Камион Замена за F150 F250 F350 Chevy

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

【 Мини Големина】3 инчен должина * 1.1 инчен ширина. 【Премиум Квалитет】Направени од Метал,а не само тенка налепница!. 【 Лесна Инсталација】Само се 2-3 минути. 1、чиста и сува 2、кора и се држи 3、Притиснете за кратко време да се осигура дека 3 M лепило за секој дел е добро sticked.на секој дел е добро sticked. 【 Професионална автомобил Лепило】Тоа е подобро да се загрее 3m лепило со топлина пиштол пред да аплицираат.Автомобил мие безбедно, но тоа е подобро да се мијат по три дена по инсталацијата. 【Пакување】2 парчиња Црна, Црвена SHITBOX ИЗДАНИЕ амблем.

Вака можеби ќе ви се допадне..